פברואר

הסדרה הקאמרית – "קאמרי בצהרי שישי"
שוברטיאדה
שישי 2.2.2018 12:30ראשון לציון – היכל התרבות
שוברט - "על הנהר" לסופרן, קרן-יער ופסנתר
שוברט - רביעיית כלי קשת ברה מינור ד.810 ("המוות והעלמה")
שוברט - שני שירים לסופרן ופסנתר, והעיבוד שלהם לפסנתר על פי פרנץ ליסט
משה זורמן - שמיניה : וריאציות על שיר של שוברט (ביצוע בכורה)
יעל לויטה - סופרן, דני ארדמן – קלרנית, איתמר לשם - קרן-יער, ויקטור סטניסלבסקי - פסנתר, רביעיית כלי הקשת "ראשונים": ירון פרנסקי ודותן נטל - כינורות, עירית ליבנה - ויולה, רז כהן - צ'לו
קונצרט
מוסטונן פסט
שני 19.2.18 20:00בית האופרה – תל אביב
ראשון 25.2.2018 20:00היכל התרבות - ראשון לציון
אנדרס מוסטונן, מנצח וכנר (אסטוניה)
ישראל רנד, חזן
מקהלת אלרהיין (אסטוניה)
מקהלת בת קול (ישראל)

אלר – פואמה סימפונית "שחר"
יוסף ברדנשווילי – אשכבה לבן עמי לחזן, מקהלה ותזמורת
י.ס. באך – קונצ'רטו לכינור בלה מינור
ליסט – סימפוניית דנטה

מרץ

הסדרה הקאמרית – "קאמרי בצהרי שישי"
שומאן וברהמס
שישי 16.3.2018 12:30ראשון לציון – היכל התרבות
שומאן - רביעיית פסנתר במי במול מג'ור אופ. 47
ברהמס - רביעיית פסנתר בסול מינור אופ. 25
דייויד רדז'ינסקי – כינור, רלף אלן - ויולה, איריס יורטנר - צ'לו, דרור זמל - פסנתר
הסדרה הסימפונית הכל ברהמס
ראשון 25.3.2018 20:00ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
שני 26.3.2018 20:30 (סדרת מוצ"ש)ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
שלישי 27.3.2018 20:00רחובות – בית העם - היכל התרבות
רביעי 28.3.2018 20:00תל אביב - בית האופרה
דניאל אורן, מנצח
מי קיונג-לי, כינור (קוריאה/גרמניה)
אנריקו דינדו, צ'לו (איטליה)
ברהמס – הקונצ'רטו הכפול לכינור ולצ'לו
ברהמס – סימפוניה מס' 2

אפריל

הסדרה הקאמרית – "קאמרי בצהרי שישי"
בעיקר דבוז'ק
שישי 13.4.2018 12:30ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
י. ס. באך - קונצ'רטו ברה מג'ור ל-3 כינורות, 1064 ברי"ב
דבוז'ק - 3 ריקודים סלבוניים
4 קטעים רומנטיים אופ. 75
שלישיית פסנתר במי מינור אופ. 90 ("דומקי")
משפחת לורנצן : בתיה ועדן – פסנתר, אקרט, מאיה ודניאל - כינורות, עם עידו גל - צ'לו
הסדרה הסימפונית
הרקוויאם של דבוז'אק
חמישי 12.4.2018 20:00ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
מוצ"ש 14.4.2018 21:00ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
ראשון 15.4.2018 20:00רחובות - בית העם - היכל התרבות
שני 16.4.2018 20:00תל אביב - בית האופרה
אנדרס מוסטונן, מנצח (אסטוניה)
אלה וסילביצקי, סופרן
מוניקה אוולין ליב, מצו סופרן
אוליבר קוסיק, טנור
פרית וולמן, בס
מקהלת האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים (מנצח: סטנלי ספרבר)
מקהלת עמק חפר (מנצח: שמעון לבטוב)
דבוז'ק – רקוויאם
מועדון צעיר – הסדרה לכל המשפחה
קונצרטים מהאגדות: מסע מילים וצלילים לגילאי 5 עד 90
שני 9.4.2018 17:30היכל התרבות בראשון לציון
קונצרט מס' 4
ציפור הנפש
על המוסיקה שבמגירות הנשמה האנושית , לפי ספרה של מיכל סנונית.
"עמוק עָמוֹק בְּתוֹך הַגוּף שׁוֹכֵנֶת לה הנפש. אִישׁ עוֹד לֹא ראָה אוֹתָה , אָבַל כּוּלם יוֹדְעִים שׁהִיא קַיֶימֶת.
" ואצלנו בקונצרט היא גם מנגנת ומזמרת.- בציפורי ויואלדי, סן-סאנס, בטהובן, צ'ייקובסקי, ובשירים ישראליים.
אסתרית בלצן עם ילדי בית הספר לאמנויות בתל אביב, ורקדני באלט ירושלים , בהדרכת נדיה טימופיבה.

מאי

הסדרה הסימפונית
לראות את הצלילים
ראשון 20.5.2018 21:00תל אביב - בית האופרה
רביעי 23.5.2018 20:00רחובות - בית העם - היכל התרבות
חמישי 24.5.2018 20:00 ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
מוצ"ש 26.5.2018 21:00 ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
ירון גוטפריד, מנצח
יונתן אלבלק, גיטרה חשמלית
יעל תורן, וידאו ארט

גוטפריד: קונצ'רטו לגיטרה חשמלית טקמיצו: כמה איטית הרוח
בטהובן: סימפוניה מס' 7
מועדון צעיר – הסדרה לכל המשפחה
קונצרטים מהאגדות: מסע מילים וצלילים לגילאי 5 עד 90
שני 21.5.2018 18:00באולם אסיא במוזאון תל-אביב
שלישי 22.5.2018 17:30בהיכל התרבות בראשון לציון
סינדרלה
אופרה לילדים
סינדרלה היתומה הפכה למשרתת בבית אביה. אמה החורגת ושלושת בנותיה פגעו והעליבו את סינדרלה הקטנה והיא נשארה מאחור. לנשף המלכותי לא הזמינו אותה אבל הקוסם הטוב אלידורו, מכין את סינדרלה שתהיה היפה מכולן. הנסיך מתאהב בסינדרלה אך היא נעלמת שניות לפני שהקסם מתפוגג ומאבדת נעל זכוכית קטנה. בכל הממלכה מחפשים את סינדרלה - הנסיך הבטיח שישא לאישה את הצעירה היפהפיה שנעל הזכוכית שייכת לה.

האגדה בעיבוד מרתק בעברית, לפי המוזיקה של רוסיני עם זמרים, סולני מיתר אופרה סטודיו של האופרה הישראלית. תלבושות ובימוי: שירית לי וייס.
הסדרה הקאמרית – "קאמרי בצהרי שישי"
רביעיית אמרנט (ארה"ב)
שישי 25.5.2018 12:30ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
שולהוף - 5 קטעים לרביעיית כלי קשת
היידן - רביעיית כלי קשת בסי במול מג'ור אופ. 76 מס. 4 ("הזריחה")
שומאן - חמישיה במי במול מג'ור אופ. 44 לפסנתר וכלי קשת
רביעיית אמרנט (ארה"ב) עם רון רגב - פסנתר

יוני

הסדרה הסימפונית
החמישית של ברוקנר
חמישי 21.6.2018 20:00ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
מוצ"ש 23.6.2018 21:00ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
ראשון 24.6.2018 20:00תל אביב - בית האופרה
שני 25.6.2018 20:00רחובות - בית העם - היכל התרבות
דן אטינגר, מנצח
מרגלית גפני, חליל
עודד זהבי – קונצ'רטו לחליל ולתזמורת (בכורה עולמית)
ברוקנר – סימפוניה מס' 5 בסי במול מגו'ר
הסדרה הקאמרית – "קאמרי בצהרי שישי"
מוינה למדריד
שישי 29.6.2018 12:30ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
י. ס. באך - סונטה בסול מינור לחליל ונבל 1020 ברי"ב
מוצרט - חמישיה במי במול מג'ור ק.407 לקרן-יער וכלי קשת
סרנדה בסול מג'ור לרביעיית כלי קשת ק.525 ("מוסיקת לילה זעירה")
אלבניז - "מלגניה" ו"קורדובה" לגיטרה
בוקריני - פנדאנגו ברה מג'ור לגיטרה ורביעיית כלי קשת
עדי מנצ'ל - חליל, שרון פולק – קרן יער, דנה חולדאי - נבל, ראובן סרוסי - גיטרה, רביעיית "אופרה" - גנריך גופין וילנה ברקוביץ' - כינורות, אלה פרימשטיין - ויולה, אנדראה מרקוש - צ'לו

יולי

הסדרה הקאמרית – "קאמרי בצהרי שישי"
מחווה ללאונרד ברנשטיין לציון מאה שנים להולדתו
שישי 27.7.2018 12:30ראשון לציון – היכל התרבות ע"ש מאיר ניצן
רנשטיין - סוויטה מתוך "קנדיד"
ברנשטיין - "אריות וברקרולות" לשני זמרים ולפסנתר בארבע ידיים
ברנשטיין - מבחר קטעים מ"סיפור הפרברים"
יעל לויטה - סופרן, עודד רייך - בריטון, "דואו תל אביב": אירית רוב ואריאל כהן - פסנתר